o autorach

Blogerzy z Jedynki, czyli…

received_519976551546479


Julia Kędziora urodziła się 28.03.2002 r. w Gdyni. Ukończyła Szkołę Podstawową nr 18 imienia Kornela Makuszyńskiego. Obecnie chodzi do drugiej klasy Gimnazjum nr 1 im. Gdyńskich Harcerzy II Rzeczypospolitej Polskiej. Jej pasją jest muzyka i taniec. Swoje zainteresowanie tańcem rozwija w Młodzieżowym Domu Kultury. Julia ma  długie, ciemne włosy i niebieskie oczy. Zazwyczaj na twarzy dziewczyny widnieje uśmiech. Należy do osób szczupłych i dość wysokich. Najczęściej lubi się ubierać w ubrania takie jak bluzki z kolorowymi nadrukami, dżinsy, wygodne buty i bluzy, ale nie stroni od eleganckich sukienek. Jest to osoba sumienna, życzliwa, pracowita, a jej mama mówi, że czasami też marudna,  na ogół pozytywnie nastawiona do życia.


snapchat-6683966076738964756Marysia Konarzewska ma 14 lat i jest uczennicą drugiej klasy gimnazjum. Mieszka w Gdyni z rodzicami, siostrą i bratem. Lubi spędzać czas, rysując i słuchając muzyki. Jej ulubionym zespołem jest Imagine Dragons. Sobotnie poranki dedykuje zbiórkom harcerskim. Wolne chwile przeznacza także na spotkania z najbliższymi przyjaciółmi. Kocha czytać książki i sięga po dzieła wielu różnych autorów.


 

received_551528095039489-02Martyna Kozdra jest uczennicą drugiej klasy Gimnazjum nr 1 w Gdyni. Ma czternaście lat i interesuje się literaturą, historią (zwłaszcza starożytną i nowożytną). W wolnym czasie lubi spotykać się z przyjaciółmi, czytać książki, pływać i pisać opowiadania.


marta-laskowskaMarta Laskowska to 14-latka uczęszczająca do Gdyńskiej Jedynki. Już od najmłodszych lat aktywnie i w kreatywny sposób spędzała czas wolny. Ogromną przyjemność sprawia jej czas spędzony z przyjaciółmi, słuchanie muzyki oraz gotowanie i pieczenie. W jej przepiśniku króluje ciasto „Lava Cake” znane również jako fondant, podane z lodami waniliowymi, bitą śmietaną, miętą oraz potarkowaną mleczną czekoladą. Pasją, którą dzieli się z wieloma znajomymi, jest taniec. Część swojego czasu wolnego spędza w sali, gdzie pracuje nad każdym szczegółem i ruchem swojego ciała. Jest bardzo wymagająca względem siebie pod każdym kątem – nie lubi robić rzeczy na kolanie. Marta to osoba, na której możesz polegać. Nie odmówi Tobie pomocy, zawsze podniesie na duchu miłym słowem. Poznaj ją, bo naprawdę warto!


14407700_1759105474372981_1480127826_n2Dominika Miler – uczennica drugiej  klasy gimnazjum. Jej hobby to rysowanie. Fascynuje ją kultura japońska. Nie wyobraża sobie dnia bez słuchania muzyki. Jej ulubiony zespół to Bring Me The Horizon, a ulubionymi piosenkarzami są Melanie Martinez i Troye Sivan. W wolnym czasie lubi oglądać seriale, a w szczególności Pretty Little Liars.


kasiaKasia Nieborek – chodzi do klasy drugiej. W wolnym czasie uwielbia oglądać filmy, szczególnie dramaty. Do jej ulubionych produkcji należy Whiplash oraz Nietykalni. Lubi też słuchać muzyki. Czyta dużo książek, ostatnio polubiła fantastykę. Zdarza jej się również coś narysować, jednak prace nie zawsze są takie, jakie by chciała, mimo to nie poddaje się i próbuje dalej.


zdj_blog_jasminaJaśmina Nowak uczęszcza do drugiej klasy gimnazjum. Interesuje się kuchnią roślinną, historią sztuki oraz ma na koncie parę wystaw plastycznych. Uczęszcza na zajęcia kreatywnego pisania, a w tym roku bierze udział w projekcie „Sensoria”. Planuje w najbliższym czasie przerobić materiał z biologii do gimnazjum i zająć się zakresem maturalnym. W szczególności fascynują ją zależności układów względem siebie oraz inżynieria genetyczna czerwona tudzież biała. Przepada za przedmiotami ścisłymi, choć humanistycznych także nie odstawia na drugi plan. Do uprawiania sportu motywują ją przede wszystkim jego pozytywne skutki działania na zdrowie fizyczne i psychiczne. A do jej ulubionych dyscyplin należą między innymi siatkówka, różnego rodzaju dziedziny zimowe, kite i windsurfing oraz pływanie (niegdyś synchroniczne). Na razie jeszcze nie wie, czym będzie się zajmować, gdy dorośnie. Miejmy nadzieję, że to tylko kwestia czasu.


Reklamy